| ingerasha_5452 a întrebat:

Buna prietena mea are o problema a intrat pe imvu a platit de sa sucat contul i-a fost furat.va rog ajutati-ma e prietena mea cea mai buna mereu am fost alatri si dinc auza asta si pierdut increderea:XpinkykissX este userul aflati parola va rog!

Răspuns Câştigător
| AnkaAnko0tsa a răspuns:

Pt a afla o parola la imvu trebuie sa intri pe http://www.imvu.com/catalog/password_forgotten.php, skri adresa de email pe care a fost contul(ca banuiesc ca i`a skibat si emailu) apoi vei primi un email de la imvu cu datele despre contul respectiv. sper ca ty`am fost de ajutor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imvu.com/catalog/password_forgotten.php
sper sa ajute cu ceva...