| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna aseara m-a injurat si mi-a vorbit extrem de urat. Era si nervoasa ce-i drept dar nu cred ca trebuia sa procedeze asa. Acum spune ca-i pare rau si imi vine sa o iert dar nu stiu ce sa fac. A durut enorm cand a zis acele lucruri si eu nu-i facusem nimic. Ce sa fac? Funda si vot!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La nervi spunem multe fara sa gandim apoi ne pare rau..cred ca mai merita o sansa, iart-o

| EaEmma a răspuns:

Oricine merita si a doua sansa!

| Skia a răspuns:

Probabil ca prietena ta doar s-a descarcat atunci... nu cred ca a facut-o cu intentie daca zici ca e prietena ta cea mai buna, aminteste-ti si de momentele frumoase petrecute cu ea happy, acum depinde doar de alegerea ta. Multa Bafta!

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Fete sunt complicate! poate ca ai prins-o intr-o pasa proasta... iart-o.

| klimassan a răspuns:

Iarto frate a fost si ia nervosa si nu mai realiza ce vorbeste

| adekphobay a răspuns:

Fiecare avem momente grele... si fiecare ne descarcam intr-un anumit mod.

Unii cam asa : http://www.youtube.com/watch?v=hfIIRIJ-ORY

Altii dau cu pumnii in pereti...

A fost doar pe moment.
E indicat s-o ierti.

| euu26 a răspuns:

Iart-o si parerea mea ar fi ca dupa aceea sa stati de vorba in legatura cu ceea ce ti-a spus.