| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Buna prietenasilor!
Acum vreo doua ore am venit de la un prieten si cand am ajuns acasa au inceput sa-mi tremure picioarele si simteam un fior in stomac.Mi s-a facut foarte frig.Stiti de la ce ar putea fi? Vi s-a intamplat si voua? Bine ca acum mi-a trecut.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eh, dragostea! Cine te-a pus să te îndrăgostești? Au fost emoțiile, oh, au avut și ele... efecte întârziate thumbs up.

| Snejok a răspuns:

Te-a apucat un fior de dragoste!

| fastXandXcurious a răspuns:

Te-ai indragostit laughing))

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru fastXandXcurious):

Nu,e imposibil.Am fost indragostita mai demult, dar acum mi-a trecut.Si nu-mi tremurau picioarele.laughing