| MNIDenisa a întrebat:

Buna prieteni! Cum as putea sa devin putin mai vesela? Adica, astazi am plans de vreo 3 ori, stiu ca viata nu e roz dar totusi. m-am saturat sa tot stau suparata.Sunt in clasa a9-a si nu am reusit sa ma adaptez cum au reusit altii.am crezut ca-mi voi face,, prieteni", bine ca scoala de-abia a inceput dar asta ma cam afecteaza.De aici cred ca vine suparareahee hee. daca-mi puteti da niste sfaturi.ar fi minunat! Dau si voturi si fundita happy Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| A4DrIAn a răspuns:

Buna Denisa uite sunt in aceiasi situatie de fapt e mai complicat pentru mine ca eu sunt in Italia clasa a 6a si nu stiu sa vb prea bine uite in locul tau mas imprieteni cu fetele nu stiu cum sa zic mai timide iti doresc mult succes la scoala papa... fundita te rog

| Raluuu a răspuns:

Pe mine m-a salvat muzica, poti incerca happy