| teiubescE a întrebat:

Prietenul meu este foarte gelos.Cum sa fac sa nu mai fie asa gelos?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Hei,buna.Si prietenul meu e la fel, si stiu de ce.Eu stau mult pe langa baieti, si prietenului meu i se pare un motiv sa fie gelos ca doar l-am ajutat pe unul la o tema.Parerea mea este sa discuti cu el, sa gasiti o cale de mijloc si sa iti spuna de ce e gelos. Poate ca tine foarte mult la tine.Nu e normal sa fie gelos, gelozia are multe ganduri rele, in multe cazuri si sinucidere.Ar trebui sa vorbesti cu el, si el sa fie sincer si sa iti explice de ce e gelos.Succes:*

| teiubescE explică (pentru ShadowGhost):

Mersi pentru raspuns

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discuta cu el serios si intreaba-l care sunt motivele care ii starnesc gelozia si balansati amandoi daca sunt motive serioase.

| HatedEmo a răspuns:

Poooi trebuie sa stim mai mult casa pot zice ceva si incearca sa stai mai mult cu el nu mai vorbu cu asa multi baieti si nici cu fete dedicate lui asta i-ar placea la sigur funda? =D

| VLodDy a răspuns:

Buna! Apropie-te mai mult de el si intreaba-l din ce cauza este asa gelos.
FUNDA?; x