| anonimyus a întrebat:

am o problema o problema mare pe care nu o suport nici eu problema este sunt gelos.Cum pot scapa de aceasta problema? Din cauza geloziei pe care o am ma cert din ce in ce mai des cu prietena inainte nu eram gelos... sunt gelos de cam o luna pot sa o previn?sad as dori rasp concrete si serioase. O zi buna

Răspuns Câştigător
| Slowmotioon a răspuns:

Sincer si eu am aceeasi problema ca si tine, dar daca esti sigur ca te iubeste nu ai avea de ce sa iti faci griji, iar aceasta gelozie pe care o demonstram arata ca tinem la acea persoana ft mult, si vb aia (ce-i al meu e doar al meu)succes man, si nu baga in seama orice prostie, fii tare pe pozitie! ea te iubeste

1 răspuns:
| paulaiubitzik a răspuns:

Gelozia pe care tu ""'o ai"''''' nu este gelozie mai bine spus este un sentiment de nesiguranta de neicredere fi sigur pe tine incearca sa previi certurile pentru ca ea te iubeste sper ca ti-am fost de folos bafta