| 8Biia a întrebat:

.prietenul meu le trimite cereri de prietenie fetelor pe facebook..ar trebui sa ma ingrijorez? Tin sa mentionez ca nu am mai vorbit cu el de aproape doua saptamani. Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,ar trebui sa-ti faci griji...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ati vorbit in REALITATE deloc in ultimule 2 saptamani sau pe FACEEBOK?
Sau nu ati vorbit DELOC?
Conteaza mult acel ''deloc''!

| 8Biia explică (pentru anonim_4396):

Nu am mai vorbit pe facebook.

| andraSchwungg a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre relatia vostra, nu trebuie sa te ingrijorezi pentru niste cereri de prietenie, ar trebui sa te ingrijorezi ca nu ati mai vorbit de 2 saptamani. parerea mea te pup si sper ca te-am ajutat!