| anaa08 a întrebat:

problema mea este ca imi place foarte mult de un baiat si am fost sfatuita sa fac eu primul pas.asa ca m`am dus la el si i-am spus asta. iar el mi-a spus ca intai vrea sa ma cunoasca si apoi imi poate da un raspuns.asta a fost un pretext ca sa nu ma refuze direct sau poate chiar vrea sa ma cunoasca inainte? astep parerea voastra sad

Răspuns Câştigător
| Laura1995 a răspuns:

Hmmm...Adevarul e ca rareori o sa auzi un baiat spunand asta daca intr-adevar este atras de fata respectiva.Dar nu te descuraja poate chiar vrea sa te cunoasca inainte. Poate e chiar un baiat serios care nu vrea sa se joace cu sentimentele tale.Ai putina rabdare sa vezi ce se intampla, iar daca nu iese nimic treci mai departewinkingnu e capatul lumii.

2 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Eu cred ca a zis-o bine el. ar fi mai bine sa va cunoaste-ti si dupa incepe dragostea nu crezi? happy Bafta love struck

| anaa08 explică:

Da faza e ca dupa asta.nu am mai vorbit, iar eu m-am combinat cu alta baiat, devenind indiferenta cu el.dar dupa asta se pare ca el a devenit atras de mine.sau poate e diferenta de varsta dintre noi.nu stiu ce sa zic.e o dif de 5 ani si poate ca se gandeste la ce o sa spuna tovarasii lui despre asta sau crede ca sunt imatura si nu pot avea o relatie cu el?