| simo90 a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra :ce inseamna ca o fata face primul pas cand place un baiat si vrea sa fie cu el? Inseamna ca ii zice direct faptul ca il place? multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai cam asa ceva, daca il place si vrea sa faca primul pas, ii spune direct faptul ca il place...

| Ruxyana a răspuns:

Inseamna ca este tupeista si stie ce vrea de la viata.hee hee...
nu este o fata rusinoasa timida sensibila( la minelaughing...)

ps:de obicei fetele acestea tupeiste.sunt foarte sensibile.chiar daca au orgoliu si incapatanare...si nu arata...:S... ti-o spun pentru ca vad asta la prietenele mele...happy...:*:*...si ele sunt tupeiste... dar inauntrul lor sunt foarte sensibile...winking...
:*:*:*

| cary a răspuns:

Inseamna sa fie ea cea cu initiativa... ea sa ii ceara numarul. ea sa ii spuna ca il place.etc!

| mcandr3y a răspuns:

Mie sincer fetele de genul asta imi plac! De ce tot timpul baietii trebuie sa faca primul pas mereu?

| maria_5001 a răspuns:

Pai inseamana ca este constienta ca daca asteapta ceva de la un baiat e posibil sa astepte cam mult pentru...nimik happy

| cilion_5256 a răspuns:

Pai de ce trebuie sa perzi clipele fara fericire in urma caror stai dor cu ghindul... zii... si fiti fericitii!