| AliNuTzA_9627 a întrebat:

Problema mea este urmatoareabig grin in urma cu 1 an am avut un prieten, cand ne intalneam nu mai stiam sa vorbesc, imi pierdeam glasul, imi placea foarte mult de el.Sunt in Spania si am stat impreuna doar 2 saptamana ca el s-a hotarat sa plece in tara. Dar cu toate ca am fost putin timp iubiti si ca sunt constienta ca nu a tinut la mine ca a fost doar o pierdere de timp.eu ma mai gandesc si acum la elsad, putinele amintiri cu el nu le-am uitat, inca il si visez.Simt ca este baiatul facut pentru mine, dar ce sa fac ca nu este aici, si am aflat ca in tara are prietenasad. Nu pot sa ma conformez fara el si a trecut destul de mult timp.Cu oricine as fi parca nici unul nu este ca el. Ce as putea face?! Am id-ul lui de messenger dar el nu intra pe mine, si eu din orgoliu nici atat.Sa ii spun ce simt pentru el?thinking, sa il uit? Asta incerc de un ansad. Ce sfaturi imi datisad. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine vorbesti cu el.Tot incerci sa il uiti si nu esti fericita.Macar vei sti ce simte pentru tine, daca simte ceva.Si vei putea dormi linistitahee hee.

1 răspuns:
| AliNuTzA_9627 explică:

Sunt constienta ca nu simte din moment ce nici nu ma baga in seama pe messenger, pentru el a fost o pierdere de timp. 2 saptamani, mie insa mi-a placut foarte mult si nu pot sa il uit. o sa i se para ciudat daca o sa ii spun ca nu l-am uitat, ca nu a fost mare lucru intre noi. Putinul care a fost inca ma framanta...