| totElodia a întrebat:

(Pt. fete!) Care dintre voi vrea sa slabeasca aproximativ 10-15 kg, sau mai putin?
Lasati-mi mesaj si spuneti-mi va rog in ce situatie sunteti puppy dog eyes. Va spun prin mesaj ce am de spus happy.

2 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Sa iti sp ceva. daca u ai o dieta minune nu neaparat toata lumea poate sa slabeasca cu ealaughing 10 -15 kg.
de 3 saptamani. numai beau cola numai consum dulciuri, nici un fel de mancare. mananc numai fructe si legume dar nu in cantitati ff mari, si am slabit 7 kg in 3 saptamani. ps beau 2 l de apa pe zi si fac si sport

| sweetie98 a răspuns:

Io vreau 10 -15 kg am 167 si 57 kg si vreau sa arat mai bine ia zi-ne