| incolorinviatata9 a întrebat:

Ceas putea face in timpul orelor in care ma plictisesc?happy

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! depinde de ora, si depinde de prof/profa happy eu te-as sfatuii sa fii atent laughing dar asta e imposibil..doar suntem ''copii'' happy iti poti face alte teme, te joci pe telefon, vorbesti prin mesaje...depinde de ce iti permiti cu profa/profu' :*

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai sa desenezi ceva, sa joci jocuri cu colegul de banca, sa citesti altceva, sa te gandesti la ceva anume sau sa stai pur si simplu si sa te prefaci ca esti atent/a.
*-*

| a răspuns:

Si eu am cativa profesori care ies din ora sau care vin beti in oralaughing si noi putem faci ce vrem.
Eu de exemplu ascult muzica la casti:d

| ๖ClaSSic a răspuns:

Te uiti pe geam si admiri peisajul. laughing

| mihnea123abc a răspuns:

Joaca-te pe tell fa mish de profa dar cu masura ca...ti`o iei si cam atat.

| addelyna2014 a răspuns:

Sa vorbesti cu cineva prin mesaje/biletele :*