| beyonce99 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti totul despre,, Inmultirea si impartirea numerelor reale"? Va rog mult..si daca se poate cu multe exemple. Fundaahappy

2 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Nu iti facem noi temele de vacanta. In regulamentul TPU scrie CLAR. Aici nu se pun intrebari legate de temele de la SCOALA!

| beyonce99 explică (pentru genTlemeNNN):

Eu nu consider ca ti-am cerut sa-mi faci tema si nici macar nu esti obligat.Si in plus asta e o tema pentru nu consta in exercitii, probleme sau alte chestii.