| deniaaa a întrebat:

Buna puteti sa-mi spuneti mai multe despre bloody mary tongue dau funda

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Bloody Marythinking Am vazut filmul acum ceva timp si chiar mi-a placut. Mary era o fata care a ramas insarcinata cu un baiat atunci cand avea 16-17 ani si pe vremea aceea, fetele nu aveau voie sa ramana insarcinate inainte de casatorie asa ca satenii au supus-o la diferite torturi in speranta ca o vor face sa spuna cine este tatal copilului. Insa ea nu a vrut sa spuna stiind ca si iubitul ei va fi pedepsit si astfel satenii au legat'o de un copac si l'au pus pe calaul satului(chiar iubitul ei) sa o omoare in chinuri. Cu fata desfigurata si plina de sange, Mary a jurat ca se va razbuna pe sateni si la scurt timp dupa ce a murit toti satenii au fost cuprinsi de o boala crunta.Dar blestemul lu Mary a invaluit dea lungul timpului mai multi oameni. Niste adolescenti au descoperit un joc numit Bloody Mary in care daca isi scriau numele pe oglinda vor avea o experienta "de neuitat". Insasi Mary ii hartuiau pe cei care jucau acesti joc si in cele din urma dispareau fara urma.Acesta a fost si cazut unor adolescente care au jucat jocul la o petrecere, iar acest caz este studiat de un tanar care viseaza in fiecare noapte aceeasi viziune stranie, ferm convins ca aceasta are cumva legatura cu Mary si legenda ei. Dar pentru a afla finalul povestii va trebui sa vezi filmulhappy...scuze pentru eventualele greseli gramaticale si sper ca te'am ajutat:*. funda?:*

1 răspuns:
| janggeum a răspuns:

Se spune ca era o femeie pe nume marry care trebuia sa aiba un copil, dar la nastere i-a murit, iar de suparare a inceput sa ii tasneasca sange din tot corpul si s-a numit marri insangerata si s-a dua\s la oglinda si s-a sinucis