| DSGline a întrebat:

recent am achizitionat telefonul Nokia X2 de la germanos si am citit inainte si specifiatile telefonului... avand camera de 5Mpx dar nu are autofocus pozele ies ca cu un sony ericsson de 1.3mpx dar se aude super bine... Voi aveti acest telefon?
Sunteti multumit de el?
Cum vi se pare? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| wess89 a răspuns:

Poi daca ai citit specificatiile si stiai ca nu are autofocus, de ce l.ai mai luat? Si eu tin ca telefoanele sa aiba autofocus, de aceea am luat Nokia 6303. Fara autofocus pozele nu ies bine la distanta mica.