| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Buna:*...sa spunem ca ati gasit un obiect care va indeplineste 1 dorinta. orice dorintalaughing...care ar fi alegerea voastra?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O saptamna pe o insula pustieday dreaming

| DakotaRoyse a răspuns:

Mi-as dori ca cineva sa-mi implineasca 3 dorinte.

| User a răspuns:

Sa-mi iasa biletu de la 6/49 din seara asta [-O

| foxi a răspuns:

Sa nu mai vad tampiti!

| heroforyou a răspuns:

Sa fiu celebra(dorinta asta creste in mine din ce in ce mai mult:X:Xsi o sa devintongue)laughing nu la otvrolling on the floor o sa mai auziti voi de minelaughing

| GoLoveYourself a răspuns:

Sa pot calatori in timp

| vlad210 a răspuns:

Sa am 100 de miliarde de euro. happy Bani astia indeplinesc orice dorinta.

| ecstasy:* a răspuns:

Pai as dori sa am imi multe dorintelaughing daca nu se poate as vrea ca eu si toti cunoscutii mei sa nu mai avem nici o grija de ex grija banilor grija zilei de maine