| IubesteEa a întrebat:

sa va spun eu un baiat care nu mai imi place, eu am iubit si il iubesc mult (si baiatul asta care mi-a placut inainte nu ma baga deloc inseama nici acum)i-am trimis mesaj pe facebook sa vorbim ca am nevoie de ajutorul lui si a zis ca abia a intrat apoi era pe mess i-am lasat mesaj cu ce face si a zis bine tu dupa am vorbit ce am vorbit si i-am zis ca am iubit si face el ai iubit si eu nu stiu? 1.de ce a zis asta? apoi tot zicea sa imi vad de el, si l-am intrebat incerci sa ma faci geloasa nu? si face el ca da, i-am zis despre iubitul meu si a zis bine si eu ma vad cu cineva 2.incerca sa ma faca geloasa nu? ca el mi-a zis ca nu are pe nimeni si il cred:d a fost mereu sincer cu mine si e apoi am scris ca plang si face el de ce plangi dragut-o 3.de ce? si i-am zis ca am pierdut persoane dragi si a zis ca nu am pierdut ca pe el nu l-am pierdut 5.de ce a zis asta? 6. voi ce credeti? 7.ce sa fac? dau funda la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile si pe rand va rog help! mersi dau funda!:*aa si de fiecare data cand ii ziceam ca am iubit facea de parca e gelos zicea intruna sa imi vad de el etc (desi el mi-a zis ca nu ma place si am suferit mult dupa el, acum am iubit 6. s-a intors roata nu?

Răspuns Câştigător
| ioiokikimiki a răspuns:

1era gelos. in primul rand baietii nu vor sa interactioneze cu fetele care le plac deoarece se rosesc. nu-i venea sa creada ca pe fata care o iubea are un iubit.
2da cu siguranta
3n-am inteles intrebarea
4unde-i 4!
5incearca sa te faca ca o prietena foarte buna de-a lui
6da s-a intors roata dar nu impotriva ta.
7in primul rand E UN MINCINOS. TE PLACE! poti vb cu el ca sa aveti o relatie mai buna sau poti sa fii cu celalalt si sa nu vb prea mult cu celalalt si sa-l ignori.