| aleeee a întrebat:

Saptamana viitoare ma duc in excursie cu clasa. Ce farse am putea face [noaptea] infara de cele cu pasta de dinti sau crema de ghete? Multumesc! Fundawinking

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Din pricina energiei consumata anterior n-o sa mai aveti chef de farse, zic eulaughing.
Oricum, puteti apela la turnarea apei in patul respectivului/ei, achizitionarea unor paianjeni de cauciuc, plastic etc, pe care sa-i puneti subtil sub patura celor suferinzilaughing!
Distractie placuta.

| LoveMusic a răspuns:

Oo :-x Ador întrebarea ta, pe bune! Ai 1o pentru întrebare.Eu în tabără, am luat cu mine o pereche de chiloţi laughing mari şi albi, pe care i-am făcut cu Finetti (ciocolată) şi în timpul somnului (spre dimineaţă, m-am trezit mai repede) şi i i-am pus pe faţă (cu grijă să nu o asfixiez) laughing şi spre dimineaţă (aveam paturi supra-puse) vaii, era să cadă din pat laughing A strigat de s-a trezit toată clădirea. Da a fost betonlaughing Eu râdeam de nu mai puteam. Fă-o şi tu! laughing Fundiţă?

| Pho3nix a răspuns:

Imbraca-te intr-un costum de urs.

| TabooR a răspuns:

Ooooooooooooooooooooooo din ce mi-am amintit eu cand am fost devil 1.In somn sa-i pui coji de seminte in gura 2. Noaptea puneti un cearsaf pe tine si zici ca esti o fantoma 3.Stinea lumina atunci ai cea mai buna ocazie sa-l bumbacesti pe un coleg care nu-l suferi
acum depine si unde sunteti si ce fel de lucruri aveti in jur. Distractie placuta sa ne spui si noua cum a fosthappy

| Marian_2691 a răspuns:

Rupe niste hirtie in bucatele mici si baga-le intre degetele de la picioare a celui care a adormit primul, dale foc si o sa vezi ce urmeaza

| A_7153 a răspuns:

Pai care mai e farmecul daca te duci cu tema gata facuta? tampeniile vin pe moment, nu printezi o lista cu ce-ai putea face si noaptea, la lumina lanternei pui in aplicare. mai ales ca majoritatea prostiilor se fac spontan, in functie de conjuncturi. primesc funda big grin

| BlakeIzation a răspuns:

Toarnele checeap pe fata sau machezai:cu ruj cu oja...