| mariaaaaa a întrebat:

saptamana viitoare plec la mare si vreau sa va cer parerea. eu am pe burta o pata asa maro dedesubtul sanului.

nu e foarte mare dar se vede destul de binisor. ce ziceti sa mi iau costum d ebaie intr-o piesa sau sa-mi iau doua piese?

mama zice : lasa fata ca nu se uita nimeni atent la tine si oricum e o pata nu e mare lucru.laughing

ce sa imi iauuu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Heey`!
Uhmm...dupa parerea mea,daca tot mergi la mare unde e cald,frumos,e soare love struck de ce sa iti iei costum de baie intr-o piesa, ca sa te bronzezi urat? Pe cand ajungia casa, jumatate din corp e alb...
Eu ti-as sugera sa iti iei costum de baie din 2 piese:X Asa poti sa profiti de soarele de la mare si nu cred ca e o paguba atat de mare ca ai un semn care te deranjeaza...asta e, cui nu ii place sa nu se uite laughing

3 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Vino la Constanta big grin. Eu stau la Constanta laughing In legatura cu problema ta. Pata nu stiu exact din ce motiv a iesit...Ma rog big grin Daca iti place sa porti costum de baie din 2 piese, atunci poarta-l. E mai comod, dar iti expune extremitatile [maini/picioare] la razele ultraviolete care au ajuns deja la 8 straight face Adica e periculos...
Asa ca mai bine poarta un costum dintr-o bucatawinking E mult mai misto, comod si nici n-o sa se vada acea "pata".
Distreaza-te si mai zi-ne si noua ce-ai mai facutwinking

| Pixel2009 a răspuns:

Alege`ti un costum de baie in functie de ce iti place, ce ti se pare comod si ce iti vine bine. Nu te uita la pata. Exista multe persoane foarte pistruiate [ unele chiar arata foarte rau ] si n`au nicio problema cu asta. Si de ce ar avea? Chestiile astea sunt normale, nu ai de ce sa te ascunzi. Nu poti alege cum sa arati sau cand sa iti iasa un cos [ x-( mereu apare in cel mai nepotrivit moment :p ]
Vacanta placuta! >:d

| mihaypro14 a răspuns:

Pune si tu o poza daca vrei sa zic parerea mea. cati ani ai?