| Dey_1617 a întrebat:

scuzati categoria.
Deci am un mp3 inainte mergea sa il pun la laptop, dar acum nu mai merge, de ex cand il bag la pc imi apare iconita aia si dau clic si imi zice : the disk in drive H is not formatted. do you want to format is now? si am dat yes si imi apare capacity 119 KB. fille sistem nu`mi apare nimic, allocation unite size tot nimic si volume label. Si dupa mai jos imi apare QUICK fORMAT si enable compresion si sunt la ambele o casuta in care sa selectez care vreau, am dat si tot nimic. Deci stie cineva ce e de facut sad?

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Daca dai format o sa iti dispara tot ce ai pe MP3 Player. e ciudat ca iti vede memoria playerului ca un disk drive si nu ca un removable disk. Dupa ce conectezi MP3ul la laptop intra in My Computer si da click dreapta pe driveul H si apasa pe Explore si poate se va deschide. Succes

| Dey_1617 explică:

Am facut asa JustWannaHelp cum spui tu si tot nu mergesigh