| d3du a întrebat:

Deci am un mp3 inainte mergea sa il pun la laptop, dar acum nu mai merge, de ex cand il bag la pc imi apare iconita aia si dau clic si imi zice : the disk in drive H is not formatted. do you want to format is now? si am dat yes si imi apare capacity 119 KB. fille sistem nu-mi apare nimic, allocation unite size tot nimic si volume label. Si dupa mai jos imi apare QUICK fORMAT si enable compresion si sunt la ambele o casuta in care sa selectez care vreau, am dat si tot nimic. Deci stie cineva ce e de facut

2 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Mp3 playerul tau nu are memorie interna, daca are slot de card insemna ca trebuie sa ii bagi card si apoi poti pune muzica pe el.

| d3du explică:

Are memorie interna de 4 gb am incercat sa il formatez cu tot felul de prb imi zice ca are proteectie si nu are buton de protectie.