| AndreiZz a întrebat:

scuze categoria, am inceput sa practic culturism de aproximativ 6 luni... dar de cateva saptamani am o durere destul de severa(nu e febra musculara) in zona abdominala (mai exact partea sus stanga), durerea apare atunci cand stau pe scaun, sau atunci cand sunt intins pe pat.Nu mi-am mai facut antrenamentul pentru abdomen de 2 saptamani...Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă iei prostii e posibil să fie de la ele, oricum consultă un medic, noi nu putem să ne dăm cu părerea...