| anonim_4396 a întrebat:

Buna scuze de categorie ieri am avut spor si sunt intra 9 si am un prof de sport ff dur n-ea pus sa facem multe exercitii si ne-a pus sa si alergam si nu am mai facut sport deloc si am facut febra musculara si ma doare rau piciorul stang ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mdiidn a răspuns:

Sa mai faci exercitii cu piciorul si asa isi revine. Stiu ca doare dar incearca sa rezisti si iti va trece mai repede.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai durere trebuie să stai cu el în repaus mai mult timp iar febra va ceda prin exerciții fizice ușoare zilnice. Înainte de a alerga să nu uiți că încălzirea este sfântă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fim seriosi daca faci putina miscare iti revi la sigur stiu cum e nici eu nu m-am mai antrenat de ceva vreme si la fel am fakuth febra musculara cand am inceput dar asta e ne doare putin si trece dupa nu murim din atatwinking