| StefiChan8D a întrebat:

De la un timp am inceput sa alerg mai mult, mai ales la ora de sport am inceput sa facem intreceri. Si de cateva saptamani ma doare piciorul drept dar si cel stang doar ca rezist mai mult cu cel stang. Ma doare mai mult muschiul. Parintii mei spun ca este doar febra musculara pentru ca nu am alergat mai toata viata mea si abia acum incep. Ma dor picioarele de la fiecare efort fizic. Cum scap de durere?

2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Vezi la farmacie gasesti ori solutie ori crema Revulsin, sau daca nu are cere la farmacista ca stie ea ce sa iti de-a pentru asta

| Roxaname a răspuns:

Cred ca ti s-a intins vreo vena, funda?