| anonim_4396 a întrebat:

scuze pentru categorie. Imi apare Lokal Disk C si ma scoate din toate jocurile in care sunt intrata.Am vrut sa sterg din Lokal Disc C (ca poate am multe fisiere si asta poate e o problema)dar problema e ca imi apar programele sub forma unei liste. Ce pot sa fac? fundita love struck

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna! In primul rand, nu este normal sa stergi fisierele direct din C.
Daca vrei sa stergi programe care nu iti mai folosesc, incearca de la Control Panel / Add or Remove Programs si alege Remove.
Eventual, din bara rulanta de start alege unistal!

| LRO a răspuns:

Habar nu am ce naiba vb.pe forumul acesta nimeni nu are 1 strop de cunastinta in IT asta e treaba,daca vrei sa aranjezi altfel iconitele,trebuie sa apesi in bara de butoane standard,unde se afla si back, ultima iconita, numele lui e "VIEWS" si alegi alta.problema ta majora care te scoate din jocuri cred ca este fiindca nu mai ai spatiu liber in C: care este o problema majora.ce trebuie sa faci:dai click dreapta pe el si selecteaza properties sa vezi cat spatiu liber mai e, daca e sub 700 de mb atunci fa loc, sa fie minimum 1-2 gb. sper ca a fost folositor

| adyadi10 a răspuns:

O problema ''ciudata'' singura solutie ar fi sa instalezi windowsul din nou, dar nu fara sa formatezi C-ul