| Blnda17 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere si as vrea sa dau o petrecere insa nu pot sa o dau la mine acasa.Are cineva vreo idee? Problema este ca nu am nici foarte multi bani.

Răspuns Câştigător
| myyno a răspuns:

La tara! La gratar ia grataru niste legume si vreo 3 pui. si afci frigarui puii la gratar
pui si niste ciuperci iei branza, sticksuri. suc si apa! si o sa te coste in jur de 100 lei(un milion)

5 răspunsuri:
| AlissaDăăă a răspuns:

Hei!
Incearca la o pizzerie sau o cofetarie sau un local!
Ai putea sa iei o pizza mica la fiecare invitat sau o pizza mare la mai multi cu un suc de fiecare! xD Sau daca mergi la cofetarie le iei cate o prajitura big grin La un local acelasi lucru, iei o pizza sau mai multe happy Si tortul poti sa il comanzi la o cofetarie, te costa sub un mil.
La Multi Ani si petrecere placuta!

| ombladon a răspuns:

Pai ce idee ai vrea laughing

| stefan_8806 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu prieteni de-ai tai. merge sa iti faci ziua si in parc cu prietenii, poti sa ii inviti la (cate) o pizza, fii creativa. lucrurile devin din ce in ce mai simple cand intri la facultate, petrecerile in camin sunt cele mai "crazy".

| dyadyanadya a răspuns:

Pai poati sa o tii la unul dintre prietenii tai sau la padure la un gratar, intr-un club, sau na unde gasasti spatiu

| PisiCory a răspuns:

Poate dai o petrecere la bunica laughing.scuze...glumeam si eu/
pe la prieteni poti sa o dai, intr-un club...nu stiu