| a9r4 a întrebat:

Se apropie ziua unei prietene la care tin mult, as vrea sa ii fac o surpriza, insa din pacate e departe si singurul mod prin care o pot face este prin intermediul internetului.

Stiti cumva niste site-uri care m-ar putea ajuta? Sau daca aveti idei despre ce as putea sa fac v-as fi recunoscator. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Ai putea aduna mai multe persoane dragi ei si sa ii dati videocall pe skype si sa-i cantati la multi ani.

| a9r4 explică (pentru Anddreee):

Multumesc de idee happy

1 răspuns: