| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Se intampla vreodata sa cedati?
Sa simtiti ca viata nu mai are rost?
sa va doriti sa se intample ceva... Orice doar sa scapati de o problema, cearta?
Ce as putea face sa-mi revin, ma simt singura, nu ma mai inteleg cu familia, sunt distrusa din toate punctele de vedere...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Invata sa fi optimista, eu la fel aveam probleme cu parintii pentru ca nu sant intregi la cap si am avut noroc sa gasesc de munca si am plecat sa stau singur si e mult mai bine, urmeazale sfaturile fale pe plac si cand ai sansa sa pleci ii bagi in pm si atunci vor vedea de ce au fost asa nenorociti.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Esti in Spania?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Si eu

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Se poate intampla asta multora.Viata nu este alcatuita numai din lucruri bune si, din fericire numai din lucruri rele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mi se intampla zilnic.

| DaimlerAG a răspuns:

Da.Mi se intampla des.Stau si mor de plictiseala in fata pc-ului.Singura modalitate de a scapa de asa ceva este sa iti chemi o amica/un amic sa faceti ceva impreuna.