| cristi199624 a întrebat:

Buna seara, am 17 ani si de la varsta de 7 ani port ochelari,avand miopie, as dori sa stiu daca exista vreo sansa ca sa se corecteze miopia fara operatie sau ceva. avand in vedere ca port ochelari de 10 ani de zile, nu stiu sa va spun acum cat (-1 sau -2) am pentru ca am fost la control vara trecuta si nu mai stiu exact, m-am interesat pe net de operatia cu laser si am vazut ca e 500euro/ochi...astept un raspuns cu privire la prima intrebare, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Glsukab a răspuns:

Din cate stiu se poate corecta miopia cu ochelari dar deja ai 10 ani de cand porti ochelari zic eu sunt destul de mici sansele sa se mai corecteze classic prin ochelari

1 răspuns: