| Miranda29 a întrebat:

Buna seara, am fost duminica la o pizzerie din centrul orasului.Luni dimineata cand m-am trezit am vazut ca am niste "pete" rosii pe corp care ma tot mancau si imi apareau peste tot, aproape aveam pe tot corpul si m-am dus la spital si mi-a facut o injectie cu cortizon sau cam asa ceva si mi-au zis sa tin regim.problema este CA EU NU vreau sa tin regim frate vreau sa mananc BURGER KING SI alte prostii din astea credeti ca am voie? cat timp trebuie sa tin regimul asta tampit.

1 răspuns:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Pai petele alea probabil au iesit pentru ca ai manact ceva ce nu ai mai mancat de mult timp...regimul nu e prea bunoh go onpoi ma rog cum zic ei tongue