| Lil2828 a întrebat:

Am o intrebare: Daca vreau sa dau o comanda din alta tara si trebuie sa platesc cu cardul, poate sa fie de exemplu cardul cuiva si adresa sa fie a altcuiva? De exemplu, cardul e al matusii mele si ea e din alt oras,din Romania, si sa pun acolo adresa mea, sa vina la mine comanda, se poate? Ea m-a pus sa ma interesez ca sa nu fie vreo problema ceva.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MissADEEL a răspuns:

Ar trebui să fie două adrese diferite: adresă de livrare și adresa pe care s-a făcut cardul. Doar prima e importantă.
Concluzia: da, poți.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa platesti cu orice card vrei tu