| nico5436 a întrebat:

Buna seara :*
Am o prietena care are nasu mare... si are doar 15 ani si vrea sa isi faca operatie dar din cate stiu eu operatia se face de la 18 in sus dar ea nu vrea sa inteleaga, adevarul e ca nasul o cam strica sad si a ajuns sa nu mai aiba incredere in ea, voi ce parere aveti a-ti mai intalnit cazuri ca sa isi faca cineva operatie de la 15 ani ce riscuri poate sa apara? va rog vreau sa o incurajez si sa o fac sa aiba incredere in ea
Dau fundita plomit puppy dog eyes

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e vorba de risc, dar operatie estetica nu face nimeni la 15 ani.

| KiLLeRBee a răspuns:

Isi poate strica fata inca de la varsta asta, pentru ca la 15 ani este prea tanara, fata ei inca nu este formata, este inca in dezvoltare, sper ca te-am ajutat, funda?