| Pintilii_Fanu_1994 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema am niste mancarimi de la buric in jos pana la pulpe numai noapte mi-a iesit niste bubite rosii si m-am scarpinat pana mi-a iesit sange nu stiu ce sa fac numai seara se intampla. ceva creme sau ce sa fac sa imi treaca astept ras va multumesc

1 răspuns:
| Alexxxaa1010 a răspuns:

Du-te la dermatolog! Ca sa stii ce unguent sa folosesti, trebuie sa stii cauza lor. Probabil te-ai iritat sau se poate sa ai o ciuperca. Sunt sute de cauze, poate sa fie o boala a pielii sau o iritatie, o reactie adeversa la vreun medicament, detergent. Poate fi orice. Dermatologul iti poate spune cu exactitate dupa anumite investigatii si analize medicale.