| larya234 a întrebat:

Buna seara, as dori sa stiu daca la orice camin privat din Bucuresti exista vreo posibilitate de a ma muta in aceeasi camera cu iubitul meu. Sunt necesare mai multe cereri sau pur si simplu e o regula sa fie in camere fata cu fata si baiat cu baiat? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Regulile căminelor studențești, private sau nu, cer ca cei doi să fie căsătoriți legal. Vă puteți caza în acelaș cămin, în camere diferite de fete și de băieți, ca să fiți mai aproape unul de altul și apoi să faceți rocadă, cu riscul de a fi dați afară din cămin, pentru călcarea regulamentului.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai voie să stai cu iubitul tău în aceeași cameră, nu sunteți la hotel.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca e privat nu vad de ce ar fi asa o mare problema. Sunt unele care accepta, va da o camera de 2 persoane si sigur ca pretul va fi un pic piperat dar o sa fie ok. Trebuie sa intrebi la toate sa vezi care primeste. Mai bine cauta pe net si suna la fiecare decat sa umblii din usa in usa.