| XAndreeaAndreeaX a întrebat:

Hello, cum am scris mai demult, locuiesc intr-un apartament de 3 camere din Bucuresti, cu chirie. Stau singura in camera de cand m-am despartit de iubitul meu, in alta camera sta un cuplu, iar in cealalta camera un baiat nou, are cateva luni, singur. Colegii sunt super ok, nu am treaba cu ei. Problema este ca fratele meu mai mic a intrat la facultate si nu a prins camin si ai mei vor sa il iau sa stea cu mine in camera primul an, stiind ca sunt singura in camera, iar el e baiat, sa ii arat eu cum se zice..mersul si tot ce mai e prin Bucuresti. Ce ma gandesc, imi prinde bine ca o sa achite jumatate din chiria pe camera, mai scad cheltuielie, dar ma gandesc si ca o sa fie el foarte sufocant si ca o sa vina tarziu acasa, stim toti cum e la inceput cand vii in Bucuresti, nu o sa am timp sa ma odihnesc, nu stiu ce sa fac..imi e ca daca il primesc o sa ma complic prea mult

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca merita fa-o dar sa ajunga acasa la timp nu prea tarziu in afara de sambete duminici

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si unde dumnezeu il culci? Ca doar nu culci un baiat tanar in pat cu tine, chiar daca ii esti sora...asa ceva nu se face, ca bietul baiat are si el erectii, nevoie de sex, ce va face cu tine in pat?!

| XAndreeaAndreeaX explică (pentru Violleta2022):

Asta e sa se abtinalaughing am pus regula, daca vrea ceva sa se duca la ea..este camera mea eu decid si fac pe sefa cu el.big grin

| Freya1 a răspuns:

E aiurea sunteti destul de mari sa stati in aceias camera

| PersonajFictiv a răspuns:

"stim toti cum e la inceput cand vii in Bucuresti ", nu, nu stim :/.
Si daca vine tarziu chiar nu e posibil sa se bage si el in pat in liniste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune/i sa isi caute in alta parte. Nu mai ai 12 ani, ai si tu viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cada? Culca-l in cada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fratele tău ...cat de tare te poate complica? Eu sunt pro... poate să vinălaughing.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Cu tine in camera?! Sinteti voi frati totusi... nu e bine, nu mai sunteti copii. Apoi, cum spui, el va duce o viata studenteasca, tu nu vei putea sa te odihnesti.

| Staif a răspuns:

Nu sunteti cam multi in 3 camere? Mai ales ca nici nu sunteti o familie.

| XAndreeaAndreeaX explică (pentru Staif):

Asta e...pentru a plati o suma mai mica

| Staif a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Si mai ziceti voi, ca pe vremea lui Ceausescu era mai rau! Acum stati ca porcii in cocina. Dar "e bine".

| ovidiu29asd a răspuns:

Tine de mai multi factori, ce diferenta de varsta este intre voi, cata autoritate ai in fata lui, daca el crede ca este cel mai destept om de pe pamant si nu asculta de nimeni, nu o sa il inveti tu pe el mersul lucrurilor, ci perioada asta o sa iti strici putin tu mersul lucrurilor laughing Cheltuielile nu vor scadea foarte mult, ma gandesc ca nu platesti mai mult de 150 euro/luna partea ta din apartament + intretinere si ce cheltuieli mai sunt, daca imparti la 2 nu cred ca scutesti mai mult de 50 euro, asta daca iei in calcul si ca e mai mic si in primul an de facultate nu o sa gestioneze foarte bine banii laughing Cred ca va fi destul de inconfortabil pentru amandoi nu numai pentru tine, 2 persoane de sex opus care nu sunt cuplu intr-o camera de maxim 20 mp daca e living mi se pare destul de inghesuit, dar daca efectiv nu are unde sa stea, il primesti primul an, sau pana gaseste niste colegi cu care sa se mute intr-un apartament, doar nu o sa il lasi in strada