| InfoT a întrebat:

Buna seara, as vrea sa imi cumpar acest laptop Acer ES1 N3540 quad core,as vrea sa stiu daca este fiabil si daca se misca binisor,il iau pentru uz normal ( filme,muzica,net, cs 1.6 ). Si are Linux pe el, instalarea unui windows 7 ( il detin ) ar fi o problema dupa? Ar merge un windows 7 32 pe el sau trebuie de 64 biti? Multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E bunicel! Cam de nota 6. Pentru ce-ti trebuie tie (daca nu vrei jocuri de ultima generatie) e chiar foarte bun. Detine puterea de a procesa informatii pe 64 bit si este chiar indicat sa folosesti asa ceva pentru ca Windowsul pe 32 bit il incetineste.