| passenger a întrebat:

Cred ca un baiat ma place. Adica eu merg cu el acasa si cu inca o prietena (se zvoneste ca pe ea o place), dar cand vorbeste cu noi se uita numai si numai la mine. Sa nu mai zicem de faptul ca glumeste non-stop in prezenta mea. Si eu il plac, dar este foarte timid. Din pacate, nu cred va merge aceasta relatie, deoarece amandoi suntem timizi si n-o sa faca nimeni pasul "cel mare"
Pe mine ma impresioaneaza modul in care se uita la mine non-stop, cand vorbesc cu prietenii si desi nici nu mai uit la el, se uita in ochii mei.
Voi ce credeti? Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| maryfanMJ97 a răspuns:

Din tot ce mi-ai povestit este clar ca te place

3 răspunsuri:
| Gickanho a răspuns:

Te place, stiu cum e cu timiditatea, da' trece dupa 2 pahare de bere,
daca beti afara cu prietenii va trece toata timiditatea
asa am facut eu pe strand, eram moartea la' strandu ala laughing
funda

| Iasmiine a răspuns:

Si eu am fost in aceasta situatie doar ca era un pic mai diferit ca mie imi placea de el 4 ani si dupa acesti 4 ani nu mi-a mai placut de el si era anul trecut ziua orasului nostru si m-a sarutat incontinuu si era tot dp mine si m-a intrebat daca imi mai place de el si am zis ca nu stiu pentru ca nu vroiam sa ii zic direct ca nu. si acum cand ma vede se uita exact in ochii mei si mult timp. Dar nu mi-a zis ca vrea sa fie cu mine sau ceva. si nu e genu sa fie timid. Si daca sunteti amandoi timizi nu cred ca va merge relatia deoarece o sa fie monotona. Dar mai bine te dai la el si vezi reactia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sigurantza...