| copac8388 a întrebat:

Buna seara! Cu ce medie se intra la liceul spiru haret.Si daca de ex ma duc la alt liceu pe profil uman mai ma pot duce la medicina?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti merge la medicina de unde vrei tu, profilul liceului neavand importanta, dar va trebuii sa inveti singur acasa chimia, biologia si ceea ce se mai cere la admiterea de la medicina, care-i destul de competitiva.

| Hyperion7 a răspuns:

Media n-am de unde-ti spune, dacă te interesa, găseai
Daca te pregătești in plus, ai toate șansele

| LisaJulie a răspuns:

Spiru Haret Bucuresti sau in alte parti, sunt multe colegii cu numele Spiru Haret.Da poti sa mergi la medicina dar iti vor trebui meditatii serioase deoarece la filologie si stiinte sociale nu se mai face biologie si chimie din clasa a-11-a!

| copac8388 explică (pentru LisaJulie):

Cel din bucuresti.Multumesc

| LisaJulie a răspuns (pentru copac8388):

Științe sociale 9.57. Filologie 9.51

| copac8388 explică (pentru LisaJulie):

Multumesc