| hatzul a întrebat:

Cum pot sa scap de prostia asta din capul cu inaltimea? In grupul meu de prieteni toti au 1.75 cel mai scund... iar eu am 1.66 ( sunt baiat). Faza e ca m-au refuzat si vreo 3 fete tot pe chestia asta ca erau mai inalte decat mine, nu cu mult, dar erau. Niste indicatii, multumesc! Am 18 ani! Dau funda la celui mai bun raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

E un pas mare faptul ca esti constient ca e o prostie. Daca esti mic de inaltime, nu inseamna ca ti se inchid toate usile, vezi-l pe Lorenzo Insigne, de exemplu. Cu siguranta exista fete de 1.66 sau mai putin. Nu vreau sa sugerez ca daca ea e mai inalta ca tine e o crima, nici vorba. Zic asa, ca pentru unele esti mai inalt.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, din bun simt si ca sa nu pari ridicol, fa avansuri numai la fete mai mici de inaltime ca tine.

| AndreeaMonica25 a răspuns:

In primul rând daca cineva te place cu adevarat si vrea sa te cunoască, te place asa cum esti, gras, slab, inalt sau scund restul sunt doar scuze. Nu trebuie sa iti faci griji in privinta asta.