| Elial a întrebat:

Daca am refuzat o relatie cu un baiat mai scund decat mine inseamna ca sunt superficiala?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Superficială erai dacă te întâlneai cu un "pitic"!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu nu a fost genul de baiat pe care ti-l doresti

| doreal a răspuns:

Nu doar ca nu iti place de el

| Lumeaîn3D a răspuns:

Nu.Nu înseamnă ca eşti superficială. Înseamnă că nu l-ai iubit destul de mult. Sunt într-o relaţie cu un băiat mai scund ca mine de mai bine de 3 ani şi ne înţelegem bine. După părerea mea, dacă îţi place de persoana data, nu conteaza de ce zice lumea...

| AlinZuppy a răspuns:

Nu inseamna ca esti superficiala, pur si simplu nu ti-au placut trasaturile lui fizice, care pentru toti conteaza foarte mult. Daca tu consideri ca nu va potriveati, nu ar trebui sa-ti faci probleme in privinta asta.