| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

De curând mi-am luat o bicicleta de la Kreative cu Full Suspension. O am de 2 zile și abia pot sa sar cea mai mica bordura. Cum as putea sa învăț sa sar mai tare în sus, sau niște scheme ușoare. Contează înălțimea și forța? Am 1m și 55 de cm. Mulțumesc happy

1 răspuns:
| Lucian_9659 a răspuns:

happy normal nu are nicio relevanta inaltimea cu ceea ce vrei sa faci tu gasesti pe youtube multe explicatii cat despre forta nu-ti trebuie forta sa faci lucrurile astea ambitie si asti placa sa faci lucrul asta cu adevart bafta