| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

De curând mi-am luat o bicicleta de la Kreative cu Full Suspension. O am de 2 zile și abia pot sa sar cea mai mica bordura. Cum as putea sa învăț sa sar mai tare în sus, sau niște scheme ușoare.

1 răspuns:
| FlorinFlorinF a răspuns:

Repetitii multe cu borduri mici laughing si peurma borduri mai mari si dupa aia scari si tot asa bine inteles ca vei avea ceva zgarieturi, vanatai si eventual un cap spart daca nu ai casca de protectie big grin