| AndreeaRadu9 a întrebat:

Bună seara, dragilor. Este vorba de "friends with benefits", nu filmul happy Sper să nu vă plictisesc foarte tare cu povestea mea, am nevoie de răspunsuri de la persoane în cunoștință de cauză, m-ar ajuta foarte mult.
Am aproape 18 ani, am avut câteva relații, și sinceră să fiu nu a mers niciuna, mi-am propus să nu mă grăbesc, am destul timp.
Acum o lună, prin intermediul unor prieteni comuni, am cunoscut un tip. E genul acela de băiat dur, atitudine, are un stil aparte, classy, arată foarte bine. Am ieșit de câteva ori cu el (și cu mai mulți prieteni) în club. Fiecare ieșire s-a terminat cu noi doi, singuri, în mașină. Caracterul tipului nu ma prea impresionează, nu cred ca aș putea avea o relație cu el, dar am o atracție fizică față de el foarte mare, nu știu cum să vă explic, e chimie. Nu mi s-a mai întâmplat să "tânjesc" char așa după cineva. S-au întâmplat destule lucruri între noi, înafară de contact sexul. Deci tipul mi-a spus clar, el nu caută o relație, ci vrea doar să se distreze. Ce m-a oprit a fost faptul că după fiecare ieșire, nu dădea absolut niciun semn, e total dezinteresat. Sinceră să fiu, mă tentează foarte tare. De aceea am ajuns la TPU, nu mi s-a mai întâmplat niciodată asta, ca un tip să îmi spună că vrea doar sex, eu să fiu de acord, el să fie dezinteresat, și aici intervine și puțin orgoliul meu laughing Deși el a fost gen: dacă nu vrei e ok, dar dacă te răzgândești mă suni.
Băieții de pe aici, vouă nu vi s-a pus vreodată pata atât de tare pe o tipă încât ați fi făcut orice să o băgați în pat? Ei bine, fix așa mă simt eu acum laughing Amândoi vrem același lucru, dar eu sunt foarte confuză. Ajutați-mă, vă rog

5 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Nu sunt baiat daca intrebarea era adresata baietilor, insa probabil asta e un gand nebunesc de al tau, nu incepe sa faci sex... asa cu oricine ca sa nu ajungi mai rau! Nu mai poti astepta acea persoana care chiar sa merite sa o faci?

| AndreeaRadu9 explică (pentru NoName0x0):

Mi-am început deja viața sexuală, nu asta ar fi problema.

| NoName0x0 a răspuns (pentru AndreeaRadu9):

Am zis sa nu incepi sa faci sex asa cu oricine, nu daca ti.ai inceput viata sexuala sau nu...

| NoName0x0 a răspuns (pentru AndreeaRadu9):

Problema tine de tine... De la un baiat cu care ai facut.o, asa, aiurea vrei pe viitor sa ajungi la mai multi? Vrei sa fi comparata cu o papusa gonflabila sa nu spun cu altceva? Te multumesti cu faptul ca singurul sentiment pe care il vei simti va fi cel de placere sau poate nici acela, nu vei simti afectiune, iubire, caldura? Daca raspunsul la intrebari este "da", fa-o! E reputatia ta in joc, sentimentele tale, organele tale...etc

| TwiSt1997 a răspuns:

Nu te-a inspirat filmul? Daca ambii aveti acea atractie, faceti-o.Go for itlaughing