| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete:Ce părere aveți despre băieții timizi și cuminți cărora le este teama sa abordeze fetele și nu le plac cluburile, festivalurile, discotecile, locurile aglomerate? Ați vorbi cu un astfel de băiat sau ați putea fi împreună cu el? Prin faptul ca sunt asa nu ma refer ca nu au prieteni sau nu cunosc oameni. Adică voi considerați băieții care sunt asa fraieri și prosti?

19 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu neaparat.
Într-adevăr nu e prea ok sa nu vrea sa iasa din casa cum ar fi in parc, într-o excursie sau drumeție.Dar având în vedere că nici eu nu sunt cu cluburile si barurile mi se pare ok.Asa e si iubitul meu, timid, retras, mai introvertit si nu ma deranjează.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timizi şi cuminţi? Bleah.
Când aud un tip care spune despre el însuşi că e cuminte îmi vine să vărs instant.
Că nu îi plac cluburile şi astea nu e o problemă. Nici mie nu îmi plac.Problema e că n-are pic de personalitate,încredere în sine şi trebuie să îi scoţi cuvintele cu cleştele din gură.Te simţi aproape de parcă ai avea un mort lângă tine, nu un om viu.N-are de ce să îţi placă un astfel de tip. Cele care zic că le plac genul ăsta de tipi sunt ori exact ca ei şi ştiu că n-au şanse la alţii, fie au avut experienţe naşpa în trecut cu tot felul de dobitoci.
Vreau să simt că am un bărbat lângă mine, iar ăştia nu prea au cine ştie ce masculinitate în ei, parcă-s nişte fetiţe mai păroase.

| InYourPants a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai descris perfect

| Xmen22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă că găsiți voi niste badboy-uri, după.va plângeți că nu mai aveți părlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Xmen22):

Sărăcuţul de tine, ce te-ai mai simţit... sad

| Xmen22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar veți rămâne cu pretențiilelaughing
VREȚI cam multe fara să faceți nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Xmen22):

Vezi-ţi de mucii tăi acolo, virginel mic ce eşti că nici măcar nu ai fost tu pus în situaţia de a oferi ceva vreodată unei femei, vorbeşti doar din auzite.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Şi chestiile pe care le-am zis eu acolo nu sunt deloc "cam multe".Şi nici nu le-aş numi pretenţii.Aşa-s bărbaţii normali.

| Xmen22 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing câți ani ai mai fetițo?
Probabil între 16-18, pune mana la muncă și lasă prostiile laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xmen22):

12 am.
Ia mai bine fugi tu şi caută-ţi o mutăloaică de-aia plictisitoare, cu băţul în coor şi speriată de bombe aşa ca tine. Poate în felul ăsta nu o să mai fi atât de frustrat că alea mişto nu te bagă în seamă.
Succes la găsit naşpetă.

| Cristian226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe vremuri fetele de 12 ani se jucau cu păpușile dar acum umbla după băieți.

| anonim_4396 explică (pentru Cristian226):

Şi care-i problema ta?

| Cristian226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema este ca la vârsta voastră nu sunteți suficient de mature pentru a avea un iubit. Voi va considerați mature dar sunteți niște copii care nu știu cum sa își trăiască frumos copilăria. Îmi spunea și verișoara mea are 31 de ani și mi-a spus ca nu înțelege cum au fetele astea de 16 ani prieten ca ea la vârsta aia se juca cu păpușile.

| anonim_4396 explică (pentru Cristian226):

Am 32 și îți zic sincer că daca se juca păpușile la 16 ani sufera de o intarziere mintala sau are memoria foarte proasta și nu își amintește cum erau vremurile...

| Xmen22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai liniștită, urât nu sunt laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xmen22):

Aha.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Vă trebuie bărbați adevărați care va scoate Dinți din gura la plictiseala va înjura când vrea ei va bate va rupe Coastele dinaștia văd trebuie voua ăștia sunt bărbați Adevărați și asta așa și este

| Cheo0S a răspuns:

Nu ii considera chiar asa, ii considera sensibili si fatalai.laughing
Asta se intampla cand dai de una care nici macar nu se chinuie asa putin de tot sa te cunoasca.
Si bine zis fetele, pana in momentul de azi nu am fost prea multe femei care sa-mi reproseze ca as fi prea timid. In general umai fufe de sub 25.

| InYourPants a răspuns:

Plictisitor fara personaltate ce a putea vorbi cu ei?
- cf
- bine u
- bine
- ok
?