| cyufulyky a întrebat:

Buna seara la toata lumea!

am si o intrebare intrebatoarelaughing)

voi ce creme folositi pentru punctele negre...care sunt cele mai bune si au dat roade?

happy

3 răspunsuri:
| Mamamare a răspuns:

Eu am fost peste tot si am primit diferite creme si de toate.Nici un efect! Dupa aceea mi-am comandat sapun pentru cosuri si pentru puncte negre, de la o firma din America si sapunul este chiar foarte bun chiar sunt multumita de el.Sunt 3 sapunuri in set.ca este un set cu 40 lei. Dar 2 am dat si la mine mi-a mai ramas unul dar acum mi s-a terminat si vreau sa imi iau altu pentru ca sunt foarte bune.:X...Firma se numeste Amway, sapunul este facut din miere si glicerina.
Sper sa iti fie de folos
bye bye:*

| Altair22 a răspuns:

Tzerbus :P

Eu am folosit ceva de la "Johnsons and Johnsons" pentru. puncte negre si se numeste Clean & Clear. Am cumparat de la SensiBlu.

Pret... in jur de :-? nu mai stiu :| oricum... intre 10-20 ron :-j

Este un gel exfoliant... exista si masca si crema. Eu am luat de toate :)) ca sa ma asigur ca merge.

Gelul se foloseste zilnic.

Iata o imagine a gelului ca sa te poti orienta mai usor :D
http://www.centrofarm.ro/foto_produse/big/AX006558.jpg

Sper ca te-am putut ajuta;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel mai bine mergi la salon, faci un tratament profesional și ulterior unul de întreținere. Așa nu te mai stresezi cu problema asta, uite punctul nu e punctul, uite crema ba nu e crema, etc.
Pa, pa.