| gabiiiiiii2 a întrebat:

Buna Seara Ma numesc Gabi am 20 de ani si vrea sa muncesc am fost peste tot respectat pe unde am muncit, dar acuma firmele sau desfinitat in fine, treaba e ca am doar 5 clase laughing stiu pare o nebunie dar atat am, am muncit si sofer dar acum fac doua cursuri cu plata unu ospatar si lacatus, se poate munci calificat cu 5 clase! Numai bine Si sanatate!

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ce e asa de amuzant?!
Eu asi plange in locul tau, scoala este o prioritate dragul meu.

| CezaricaGSM a răspuns:

Http://mcaf.ee/0gzmp/ daca o iei in serios te pot ajuta mai departe. Esti din Bucuresti?