| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg sa imi fac niste analize pentru un loc de munca( fisa medicala -sanatatea si securitatea muncii), mai exact casiera la un supermarket, dar nu stiu in ce consta aceste analize. Seful de magazin mi-a spus ca maine se rezolva tot si sa merg la ora 13. Eu banuiesc ca analizele de sange nu se fac la acea orã. Personal,mi-a spus de coprocultura, restul, habar n-am. Mã puteti ajuta? Vã multumesc.

1 răspuns:
| SashaB a răspuns:

Nu sunt niste analize foarte complicate o sa te puna sa citesti sa vada daca nai probleme cu ochii o sa iti ia tensiunea arteriala te intreaba daca suferi de ceva si probabil un test psihologic nu este complicat nai de ce sa-ti faci griji!