| Angie12 a întrebat:

Nu sunt foarte experimentata in acest domeniu, deci mi-ar prinde bine un raspuns de la o persoana cu experiența. :3
Vreau sa imi mai dau o gaura in urechi, dar nu am de gand sa merg la un profesionist. M-am uitat la tutoriale, iar acei oameni foloseau niste ace de seringi, care erau mai groase decat cele normale. As vrea sa stiu daca le pot găsi la farmacie si cum ar trebui sa le cer. In sensul ca, nu stiu cam ce dimensiune ar trebui sa aibă, si de aceea sper ca voi sa imi răspundeți. Multumesc. ^_^

1 răspuns:
| Sociomaniac a răspuns:

De ce nu vrei sa mergi la un profesionist? Macar sti ca acea persoana este autorizata pentru asa ceva si nu trebuie sa-ti faci griji ca s-ar putea intampla ceva rau happy. Nu cred ca ar trebui sa te bagi in chestii pe care nu le-ai mai incercat, nu sti care va fi rezultatu, daca aveai experienta cat de cat. ar fi fost altceva happy dar asa cum nu ai mai incercat asa ceva. e cam riscant, zic si eu. Sper sa te gandesti de doua ori inainte de a face ceva ce poate vei regreta mai incolo happy Succes oricum