| anonim_4396 a întrebat:

nu vreau raspunsuri de genu: Nu esti sanatoasa, sau nu face asta sau altceva! Vreau sa ajung in spital, cum fac asta? Nu vreau sa para sinucidere. Nu vreau sa ma omor, fac asta cu un scop. Va rug nu judecati. Cine are idei va rog lasati-le aici. E ceva ff important pentru mine.

22 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ai pus ochii pe vreun doctor dragut sau vrei sa impresionezi un coleg sa vina sa te viziteze? thinking

| sappy a răspuns:

Incearca cu o "toxiinfectie alimentara!"!

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Cred ca toate raspunsurile de pana acum iti cam afecteaza viata si sanatatea. A face exces la oricare din ele este destul de grav si poate avea consecinte destul de neplacute pentru tine in viitor.

Poti sa declari inainte o stare generala de rau. Cand se intampla asta doctorii vor incepe sa iti dea medicamente in functie de simptomele pe care le descrii. Nu le lua. La un moment dat iti vor da niste analize de facut.

Te-as sfatui sa vorbesti cu un doctor sa te interneze pentru a iti face niste analize. Vorbesti sa stai o zi doua si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rupeti mana sau un picior dar ai grija nu foarte grav! Nu-ti recomand niciuna din ele dar oricum ai grija de tine!

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Păi. ar fi niște idei.
Fumează Dunhill albastru mai mult ( pentru că e foarte tare și probabil dacă ești începătoare și mai bine.
Ia pastile contra stresului sau ceva de care tu nu ai nevoie. și îți va dulbura stomacul și îți va provoca dureri.
Mănâncă cretă, aia o să-ți dea dureri de burtă.
Sau. stai în fiecare zi ( timp cam 10 zile la rând înainte de menstruație) cu picioarele goale pe gresia rece.iar când vei avea menstruația te va durea burta îngrozitor ( mie mi s-a întâmplat și mătăvăleam pe jos și prin pat, mama nu știa ce să îmi facă, nu avea pastile contra durerii acesteia și a vrut să mă ducă la urgențe deoarece am început fără să vreau să plâng de durere. și până la urmă a găsit o pastilă.
Baftă. și te rog, nu încerca să îți rupi mâna, piciorul sausă te duci în fațaunei mașini. Vei implica și poliția ( în cazul mașinii) și șoferul etc. Poate ți se întâmplă ceva grav și intră și șoferul la pârnaie, deci mai bine încerci ceva mai *nemortal*.
Și cu mâna, piciorul rupt scapi repede, ți-l bagă în ghips, nici nu o să stai în spital mai mult de 3-4 ore și te trimit acasă.
Baftă, fundă?

| DeeaMariia a răspuns (pentru NH4OH):

Problema e in felul urmator! Nu vreau sa para ca vreau sa ma sinucid sau chestii de genu. Nu stiu. Chiar nu stiu cum sa fac.

| NH4OH a răspuns (pentru DeeaMariia):

Ideea e că nu trebuie să te vadă nimeni făcând lucrurile p care ți le-am menționat și nu sunt pentru sinucidere, nu ai cum să mori nici pe departe prin lucrurile alea. Vei avea dureri, de burtă, cap. Nu cred că poți să te prefaci în fața unui medic că ai ceva când tu nu ai nimic. Pentru a merge la spital trebuie neapărat să ai dureri mai accentuate, când nu te poți îngriji acasă.

| kevincube a răspuns:

Caută băutură gen votcă sau răchie şi bea până nu mai şti de tine aka comă alcolică şi astfel intri în spital fără consecinţe foarte grave.

| Madalina84 a răspuns:

Fumeaza excesiv sau baga-te in fata masinii :3

| DeeaMariia a răspuns (pentru Madalina84):

Chestia cu masina, imi este frica, pot sa si mor, sau sa raman cu lovituri grave.

| Madalina84 a răspuns (pentru DeeaMariia):

Da nu te bagi ca nebuna in fata masinii, vezi si tu una potrivita.:/ Oh sau urca-te in copac (unul mai mare ) si incearca sa sari jos...o sa iti rupi o mana sau un picior. :3 laughing)

| milan9 a răspuns (pentru Madalina84):

Ori vei ramane paralizata ca Hawkins pentru tot restul vietii... sad

| djalexandrual a răspuns:

Dai cumva test la matematica?

| djalexandrual a răspuns:

Pune in suc scrum de tigara....si bea...Ai sa vomiti de nu mai stii de tine big grin

| Pharpas a răspuns:

Paiii sa iei niste pastilee, ca asta am facut si eu si mi s-a facut rau si cateva saptamani nu puteam sta in picioare, sunt multe feluri dar cam la toate iti faci rau, daca asta vrei taiete unpic la vene daca ai curaj, nu stiu

| TamasanFelixaveasarmalenuleamancat1009201093877191 a răspuns (pentru Pharpas):

Si ce fel de pastile as putea sa iau am luat peste 50 si nu miau făcut nimic

| Cristina516 a răspuns:

Nu stiu, imbolnaveste-te grav... o raceala dura/boala, depinde. :/ idk

| DeeaMariia a răspuns (pentru Cristina516):

Boala zici? ce zici daca bag putin cutitu in burta? laughing) am incercat dar nu am curaju necesar.

| Cristina516 a răspuns (pentru DeeaMariia):

laughing) nu. nu la asta ma refeream laughing

| CocoKiki a răspuns:

Vrei sa chiulesti de la scoala si sa-ti dea scutire, nu? tongue

| PreaMulteNumeSuntInBazaDeDate a răspuns:

Desbraca-te in pielea goala si dormi o noapte in aer liber

| ligolas a răspuns:

Dati foc!