| Dizzi a întrebat:

Buna Seara TPU.
Am si eu o mica problema...
Am in clasa un coleg, fff dragut si imi place enorm de el.
problema e ca el ma cosidera pe mine cea mai buna prietena a lui si asta ma deranjeaza. Eu sunt singura care stie. chiar tot despre el, cea la care se plange defiecare data, si tot asa.
Doar ca...la un moment dat am inceput sa tin la el.Si cred ca pe zi ce trece isi da seama.In fiecare zi se uita la mine, la ore cand este ascultat si nu stie sau se pierde se uita la mine, se intoarce si raspunde(sta in prima banca, eu in ultima)in pauze vine la banca mea si imi povesteste cate si cate, doar ca eu m-am sautrat sa-l vad ca sufera dupa o idioata de fata (colega cu noi) pe care o iubeste (sau cel putin asa era inainte.acum nu stiu cum sta treaba)si ea ii da cu flit,(este de alta credinta si tot odata cea mai buna eleva din clasa). Acum cateva zile m-am certat cu el de la un status la mess...si la scoala incerc sa-l evit, poate cu chestia asta uit si de ceea ce simt pentru el.
Voi ce ziceti sa fac >?sad

scuzati-mi greselile de ortografie.Am >emotii...:"

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te consideră cea mai bună amica a lui, atât!
Pa, pa.